معرفی مجموعه ایران شمش

مجموعه ایران شمش با به کار گیری ظرافتهای هنری و تکنیکی اقدام به تولید طرح های نقش برجسته می نماید; نقوشی که ریشه در میراث فرهنگی و سنتی دیرین ما دارند:

نقش برجسته سیمرغ

سیمرغ پرنده اسطوره ای-افسانه‌ ای ایرانی است. دانا و خردمند است و به رازهای نهان آگاهی دارد. نشان سیمرغ در دوره ایران ساسانی، بر بسیاری از نقوش ، نقش بسته و شاید نشان رسمی امپراتوری ایران بوده باشد. سیمرغ در زبان و فرهنگ پارسی نماد خرد و دانایی و پرنده سعادت و خوشبختی می باشد. سیاست حمایتی ایران شمش از این طرح باعث

نقش برجسته گل نیلوفر

گل نیلوفر آبی ریشه در خاک و ساقه در آب دارد و روی آن به طرف خورشید است.

ایرانیان باستان این گل را مقدس می‌دانستند زیرا این گل زیبا درمیان مرداب رشد می‌کند و آنها معتقد بودند که محیط نامناسب زندگی نمی‌تواند دلیلی بر بد پرورش یافتن انسان باشد گل نیلوفر را که در تمام نقاط تخت جمشید حجاری شده، می توان نماد تمدن هخامنشی دانست. این گل که در اکثر تصویرها در دست شاه و بزرگان دیده می شود، سمبلی از صلح و دوستی است. می توان گفت که این گل، مهربانی و صلح دوستی ایرانیان را نشان می دهد.

تولیدات این مجموعه که از نظر کیفی کم نظیر می باشند با نشان استاندارد ۱۸ و 24 عیار و زیر نظر سازمان ملی استاندارد ایران تولید می گردد.

تمامی طرح ها و محصولات این مجموعه به ثبت رسیده اند و حقوق مادی و معنوی آنها محفوظ می باشد.

 هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

افتخار ما

9064043955

استاندارد 995

9064043955

استاندارد 750

ID-14862

ثبت اختراع سیمرغ

ID-14579

ثبت طرح صنعتی بسته بندی

ID-16297

ثبت طرح صنعتی گل نیلوفر